درباره ما

خوش آمدید به

هتل

با استقبال هم میهنان عزیز شعبه سوم ساحلی این مجموعه به نام مجتمع اقامتی گلستان ۳ در سرزمین اصلی و دراستان مازندران شهر محمودآباد با سوئیت های ۲ خواب ۱۰۰ متری و ۳خواب ۲۰۰ متری و پنت هوس در سال ۱۳۹۶ افتتاح گردید.

در راستای گردشگری حلال و سیاست برند سازی و ارائه تاریخ فرهنگ ایرانی ، مدیران مجموعه تصمیم به احداث شعبه ملل این مجتمع در کشور مالزی جزیره لنکاوی نمودند که درآغاز سال ۲۰۱۷ میلادی این مجموعه ساحلی با تعداد سوئیت های ۱ خواب ۶۵ متری و۲خواب ۸۰ متری افتتاح گردید.

مدیریت و پرسنل هتل آپارتمان های زنجیره ای گلستان افتخار خدمت رسانی و میزبانی جهت ترسیم لحظات زیبای اقامت خوش شما عزیزان را دارند.

هتل آپارتمان های زنجیره ای گلستان با لطف و عنایت یزدان  همراه با کلیه امکانات رفاهی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ با نام مجتمع اقامتی گلستان ۱ واقع در جزیره زیبای کیش شهرک صدف با سوئیت های ۲ خواب ۹۰ متری و ۳ خواب ۱۲۰ متری و با همکاری رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشوروبا اخذ مجوزهای مربوطه ازمبادی و سازمان منطقه آزاد کیش در راستای خدمت رسانی به هم میهنان عزیز ایران زمین با مالکیت ۱۰۰% آغاز نمود.

طی این راستا و پوشش دادن شعبات در منطقه  شعبه دوم این مجموعه به نام مجتمع اقامتی گلستان ۲ واقع در جزیره کیش شهرک میرمهنا با سوئیت های یک خواب ۸۰ متری در سال ۱۳۸۷ افتتاح گردید.